4. ONLINE SEMINÁR

Nauč sa za 1 večer AKO HRAŤ
6 veľkých domácich hitov:

Voľných miest: 0

Čo gitaristu trápi najdlhšie? RYTMUS!

Skúšaš vytvárať rytmy do pesničiek a trvá Ti to dlho? Alebo to ešte ani neskúšaš? Alebo na to nemáš čas?

OK! A vieš o tom, že už od októbra 2016 každý mesiac vysielame a naživo trénujeme
niekoľko výborných domácich hitoviek? To je náš ONLINE SEMINÁR!

Čo hovoria účastníci predošlých Seminárov:

Predpokladaná dĺžka seminára: 2,5 hodiny

Prihlásiť sa môžeš už len

REZERVUJ SI VSTUPENKU NA 4. ONLINE SEMINÁR

Na seminár je v tejto chvíli prihlásených: 40 účastníkov

Čo získaš na 4. online seminári:

  • Naučíš sa hrať 6 piesní tak, ako ich pripraví "starý profík" = dokonale a pritom čo najľahšie!
  • Krok za krokom zvládneme akordy a rytmy do 6 piesní tak, že tomu porozumie aj Tvoja babička 🙂
  • Po odvysielaní dostaneš DOŽIVOTNÝ prístup k video záznamu celého Seminára a po spracovaní (5-7 dní) aj na web so samostatnými tréningami pre každú pieseň
  • Dostaneš na stiahnutie kompletnú prezentáciu so zápisom všetkých rytmov, textov, akordov a schém všetkých 6 piesní
  • Získaš čas, ktorý si nedokážem ani odhadnúť: Ako dlho Ti môže trvať pripraviť si 6 piesní od začiatku do konca?,
  • A ŠPECIÁLNY BONUS: Mobilná aplikácia s tréningom všetkých 6 piesní

Tvoj lístok do prvej triedy na cestu k novodobému
systému nacvičovania rytmov do piesní:

Pokiaľ nedáme piesni ten správny rytmus, tak aj "super ovládanie" akordov vyznie ani nie na 25% .

MUSÍME SPOJIŤ OBIDVA TIETO NAJDÔLEŽITEJŠIE PRVKY. A potom to bude pesnička, ktorú môže niekto počúvať, hrať, alebo spievať s Tebou!

TERAZ SA TO MÔŽEŠ NAUČIŤ PROSTREDNÍCTVOM ONLINE SEMINÁRA A PESNIČKY NACVIČOVAŤ JEDNU PO DRUHEJ... Naživo a to, čo nestihneš, tak zo záznamu.

Nevravím, že sa staneš okamžite profíkom, ale toto je cesta, o ktorej vieme, že funguje. Ak chceš hrať piesne, naozaj potrebuješ ovládať akordy, rytmy a postup nacvičovania. To sú tie prvé predpoklady.

Na piesne pripravujem čo najľahšie akordy a dôsledne vysvetľujem všetko za radom. Pre všetkých, ktorí to s gitarou myslia vážne...

KEDY VYSIELAME?

PIATOK 24. FEBRUÁR o 19:30

Na seminár je v tejto chvíli prihlásených:  40 účastníkov

Lektor: MAROŠ ORAVEC

Doposiaľ odohral 2.200 koncertov, nahral okolo 200 hudobných nahrávok, z toho viac ako 100 sám zložil. Maroš nahral gitaru na 8 CD-čiek pre rôznych interpretov, napísal 4 hity, na jeho 3 piesne boli spravené známe videoklipy Medzi vlkmi, Nerozumie a Rozprávka... Súkromne na gitare naučil hrať vyše 750 žiakov a jeho vyššími online video kurzami hry na gitare prešli už stovky absolventov.

Na začiatku októbra 2016 je v Marošovych internetových kurzoch hry na gitaru cez 6.700 účastníkov a absolventov. Maroš je tvorcom gitarových online video kurzov (Gitara pre život, 5XXL, Gitarista 2015-17, Hráme v rytme, Škola rytm, Gitarové RYTMY Online, Gitarové AKORDY Online, Online Rýchlokurz gitary a ďalších), odvysielal už takmer 200 živých online webinárov a na YouTube má cez 650 vlastných videí. Marošov legendárny E-book ŤAHÁK (nielen začínajúceho) GITARISTU používa viac ako 5.000 gitaristov v SR a ČR jeho videoknihy Gitarové AKORDY Online (2013), Gitarové RYTMY Online (2014) sú najlepšími pomôckami na samostatné učenie pre gitarových samoukov...

Vybral som to najdôležitejšie - zaži to ako GITARISTA!

Každý účastník online seminára to zažije na vlastnej koži - akoby sedel u mňa. A potom si môže pustiť záznam toho, čo sme preberali 🙂

6 piesní sa u mňa žiak naučí asi za 16 týždňov. Týždenne mi platí 12.50 € (za 1 hodinu). Čiže 6 piesní
(za 16 týždňov) stojí žiaka v priemere 200 €. A tých 16 týždňov - to je naozaj dosť dlhá doba 🙂

Na online seminári si naživo vyskúšaš rytmus každej časti všetkých 6 piesní. Ak Ti niečo nepôjde,
alebo Ti nebude jasné, napíšeš do Chatu. A ja Ti to naživo vysvetlím a ukážem tak, aby nič neostalo
nepochopené. Začneme najľahšou piesňou a postupne plynule pôjdeme k ťažším pesničkám.

Už na seminári Ti začnú "veci" do seba zapadať a prvé piesne si docvičíš veľmi rýchlo.
No a všetko budeš mať zdokumentované na video zázname + v kompletnej prezentácii.

Nie, nemusíš mi platiť 200 Eur ako žiaci. Stačí si objednať vstupenku na online seminár
za necelú desatinu.

Aj tento krát som presvedčený, že informácie z tohoto online seminára ušetria každému celé mesiace
času a budú mať pre účastníkov minimálne 10-násobne vyššiu hodnotu ako je cena tohto seminára:

 

CENA: 19,50 EUR

Prihlásiť sa môžeš už len

REZERVUJ SI VSTUPENKU NA 4. ONLINE SEMINÁR

Na seminár je v tejto chvíli prihlásených: 40 účastníkov

Voľných miest: 0

Prečo to nie je ZADARMO?

"Maroš, prečo taká nízka cena? To si rovno mohol dať aj toto zadarmo. ”

Áno, uznávam - po Seminári stojí tréning každej z piesní 7 €, alebo si môžete za 29 € zakúpiť spracovaný celý záznam. A ja teraz dávam možnosť účasti na živom vysielaní a k tomu aj kompletný záznam - a to spolu len za 19,50??? ÁNO!

ALE ZADARMO? Nie, nemohol.
Cena je nízka, lebo v prvom rade sa mi jedná o pomoc gitaristom, ktorí mi dali svoju dôveru. Môj osobný profit je založený na maximálnej spokojnosti užívateľov mojich produktov.

Účastníci mojich kurzov (aj tých bezplatných), gitaristi trénujúci samostatne z mojich videokníh, ALEBO samozrejme aj účastníci mojich webinárov a online Seminárov - mnohí sú vo svojich oboroch odborníkmi rovnako ako ja v tom svojom. Vážim si dôveru každého, či už je to majiteľ firmy, generálny riaditeľ, alebo školák.

Chcem pracovať s ľuďmi a pre ľudí, ktorí to so svojou hrou na gitare myslia aspoň občas vážne a vážia si aj moje vedomosti a môj i svoj čas. Odovzdávam informácie s cenou zlata a záleží mi na tom, aby padli na "úrodnú pôdu".

Na Seminároch chcem mať ľudí, ktorí budú určite trénovať. Seminár bude v piatok a ja pevne verím, že väčšina účastníkov si niekoľko piesní nacvičí hneď cez víkend. Takto (aj keď len touto nízkou cenou) "vyfiltrujeme" tých, ktorí sa len prihlásia a potom zaberajú miesto niekomu, kto chce ísť skutočne do akcie a želá si posúvať sa vpred.

Uložiť

Uložiť

Všetko budem nahrávať na ZÁZNAM

Balík informácií, ktorý som pre účastníkov nachystal, je poriadne veľký.

Preto to všetko nahrám na záznam.

Ak si nejaké informácie nezapamätáš, alebo nestihneš prísť na čas, vždy sa ku všetkému budeš môcť vrátiť a pozrieť si to z nahrávky, ktorú budeš mať k dispozícií.

Odporúčam však byť online z dvoch dôvodov:

  1. Môžeš sa ma pýtať. Počas online seminára mi účastníci budú môcť dávať svoje otázky a tak sa dozvedieť ešte o niečo viac, čo ich bude zaujímať. V zázname to nebude možné.
    Príklad: Počas vysielania môžeš napísať, že sa Ti niečo nedarí zahrať - a ja Ti to bez problémov vysvetlím a ukážem naživo.
  2. Mám rád, keď to počas Seminára "žije". Účastníci počas Seminára trénujú na gitare a cez Chat mi dávajú spätnú väzbu. Takto mám istotu, že mojim pokynom rozumejú a tým pádom viem, ako zvládajú každú časť tréningu. Tréning je takto zaručene správne pochopený a stačí ho už len "docibriť".

Prihlásiť sa môžeš už len

OBJEDNAŤ VSTUPENKU NA 4. ONLINE SEMINÁR - KLIK

30-dňová garancia vrátenia plnej uhradenej sumy

Môžeš sledovať online seminár a pýtať sa svoje otázky.

Potom si nahrávkou seminára môžeš prechádzať celých 30 dní bez akéhokoľvek rizika. Celý mesiac môžeš trénovať rytmy a nacvičovať piesne.

A ak si po 30 dňoch povieš, že informácie zo seminára pre Teba nemali niekoľko násobne vyššiu hodnotu, ako je cena tohto online seminára, napíšeš mi e-mail a ja Ti vrátim peniaze bez toho, aby som sa Ťa na čokoľvek pýtal.

Som však presvedčený, že toto bude pre Teba veľmi užitočne investovaný čas a 2,5-hodiny online Seminára sa nijako nebudú dať porovnávať s tým, čo Ti prinesú 2,5 hodiny strávené v reštaurácii 🙂

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Som presvedčený, že ak to, čo budem vysvetľovať, zapracuješ
do svojej hry, získaš pomoc, ktorá Ti ušetrí pár mesiacov práce.

OBJEDNAŤ VSTUPENKU NA 4. ONLINE SEMINÁR - KLIK

Časté otázky:

Maroš, prečo nie je online seminár zadarmo?

Chcem pracovať s ľuďmi, ktorí to so svojou hrou na gitare myslia naozaj vážne. Pre nich to budú informácie s cenou zlata.

Preto som sa rozhodol “vyfiltrovať” tých, ktorí len frflú, aby nezaberali miesto tomu, kto chce skutočne trénovať a túži sa posúvať sa vpred.

Som presvedčený, že "dvacka" za online seminár je tak nízka cena, že si ju môže dovoliť naozaj každý, kto to s gitarou myslí vážne.

Dá sa Seminár sledovať z mobilu a tabletu - alebo len z počítača?

Seminár aj záznamy sa dajú sledovať z mobilu, tabletu, notebooku, PC i z MAC-u. Stačí kliknúť na link, ktorý účastník dostane po uhradení Seminára.

A POZOR - NOVINKA:

Tentokrát dostanú všetci účastníci zdarma aj mobilnú aplikáciu (pre Android a iOS), z ktorej sa jediným kliknutím dostaneme na živé vysielanie i k záznamom. Teraz je aplikácia zdarma.

 

Seminára sa nebudem môcť zúčastniť. Ale napriek tomu ho chcem. Čo v takom prípade?

Dá sa to - a oplatí sa to lepšie, ako si kupovať iba záznam (za 29€), alebo jednotlivé piesne - takto to máš za 19,50 €.
Odporúčam sa však - pokiaľ je to možné - zúčastniť živého prenosu Seminára z jedného dôvodu: počas Seminára budete môcť zadávať svoje otázky. Budem odpovedať na to, čo vás zaujíma konkrétne, čím znásobíte efektívnosť celého systému.

Ak Ti to aj napriek tomu nevychádza, Seminár nestíhaš, alebo stihneš len časť, nevadí. Po skončení dostaneš nahrávku z celého online Seminára. Prístup k záznamu je 24 hodín denne, takže môžeš trénovať koľko budeš potrebovať a tiež sa k tréningom hocikedy vrátiť.

Zároveň získate aj kompletnú prezentáciu s rozpísaním rytmov do všetkých pesničiek, takže neprídete ani o kúsok know-whow.

 

Potrebujem na tento online seminár špeciálne vybavenie? Ako to bude prebiehať?

Na trénovanie počas vysielania potrebuješ: gitaru, trsátko, pero a papier.

Na samotné sledovanie vysielania nebudeš potrebovať žiadnu špeciálnu techniku. Všetko to prebehne online, na internete. Po úhrade dostaneš na e-mail prístup na špeciálnu stránku, z ktorej sa na vysielanie dostaneš jediným kliknutím.

Na sledovanie záznamu Ti stačí obyčajný počítač a internetové pripojenie.

 

Dokedy je potrebné uhradiť vstupenku na online Seminár?

Možnosť objednať vstupenku na online Seminár je potrebné tak, aby sme oznámenie o úhrade zaevidovali najneskôr do 15:00 v piatok.

Preto objednávajte čo najskôr a platbu posielajte v predstihu. Po uhradení mi zo stránky (kam sa dostanete po registrácii) odošlite OZNÁMENIE O ÚHRADE.
Uhradiť doporučujem okamžite, najneskôr do 24 hodín od prihlásenia - aby sme úhradu dokázali priradiť k objednávke. Ak Ti to bude trvať dlhšie, prosím, informuj ma - kľudne cez žlté tlačítko PÝTAJTE SA - nižšie pod týmto textom.

Po obdržaní oznámenia o úhrade Ti pošleme na uvedený e-mail odkaz na stránku, z ktorej sa na Seminár dostaneš jediným kliknutím.

Odporúčame vám platbu kartou cez GoPay, PayPal, alebo okamžitým prevodom. V tomto prípade nemusíte čakať na to, kým platbu zaevidujeme, ale okamžite vám pošleme e-mail s odkazom na online seminár. Máte tak istotu, že to určite stihnete.

 

Máte doplňujúce otázky?

Uložiť

PÝTAJTE SA - KLIK

Rozhodnutie je na Tebe

PS: Nahrávku seminára si môžeš prehrávať celých 30 dní bez akéhokoľvek rizika.

Som totiž 100% presvedčený, že rady, ktoré získaš, a ktoré ak zakomponuješ do svojej hry na gitare, Ti prinesú pokrok, ku ktorému sa samouk nedopracuje ani za celý rok. A práve preto Ti dávam GARANCIU vrátenia plnej zaplatenej sumy po dobu 30 dní.

Nevzdávaj sa na ceste za svojim snom. Aplikuj do svojej hry práve tie rady, ktoré sú overené praxou a fungujú.

Prajem Ti, nech Ti Tvoja hra prináša naplnenie Tvojich snov.
maros-galeria-kruh-300x249
Maroš Oravec

Uložiť

OBJEDNAŤ VSTUPENKU NA 4. ONLINE SEMINÁR - KLIK

 Kontakt | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov
Copyright © 2017, Maroš Oravec - Škola Hudby Online