O ČLENSKEJ SEKCII

„ČLENSKÁ SEKCIA bola zrealizovaná na základe skutočnosti, že GITARA – ako najrozšírenejší hudobný nástroj – má veľa priaznivcov aj v našich končinách. Internet je plný lekcií pre gitaristov, avšak je tu obrovský nadbytok nekontrolovaných informácií. A to je základom zmätku, do ktorého sa KAŽDÝ gitarista – samouk – veľmi skoro dostane. Poznáš to, keď hľadaním dobrých lekcií na internete strácaš viac času, než na gitare cvičíš? Tak o tom hovorím…

A PRETO SOM ZRIADIL ČLENSKÚ SEKCIU A SOM PRIPRAVENÝ dávať časť svojej energie práve gitaristom, ktorí to potrebujú. Na gitare hrám od r. 1977 a od r. 1991 (s menšími i väčšími prestávkami) súkromne hru na gitare vyučujem. Osobne som naučil hrať viac ako 750 žiakov a moje internetové kurzy už majú cez 2.400 účastníkov.

Viem Ti teda kvalifikovane zodpovedať všetky Tvoje nezodpovedané otázky súvisiace s gitarovou hudbou a určite aj oveľa viac. OK, môže sa nájsť niečo, čo neviem, ale určite viem, kde na to nájsť správne odpovede a Tebe poskytnúť už len čistý výsledok.

Prešiel som stovky gitarových videí na YouTube, ďalšie stovky na ostatnom internete a stále pravidelne sledujem túto oblasť. Dnes sa na stránkach ČLENSKEJ SEKCIE nachádza vyše 400 kvalitných video tréningov, z ktorých som každý jeden prezrel a odobril jeho vhodnosť. ČLENSKÁ SEKCIA je pre každého, kto sa chce na gitare učiť hrať a uvedomuje si, že NEMÁME ČAS STRÁCAŤ ČAS!
Áno, najrýchlejšie by to šlo so súkromným učiteľom (aspoň 2x po hodine týždenne a denne 1 hodinu tréningu doma :-.

ČLENSKÁ SEKCIA je o učení sa hľadať rytmy do pesničiek, o pravidelnom venovaní sa gitare vo vlastnom tempe a v súlade s vlastnými možnosťmi. Postupne Ti budem uvoľňovať jednotlivé kapitoly a Tvojim vlastným tempom Ti budem pomáhať krok za krokom odhaľovať malé i veľké gitarové tajomstvá. Teším sa na Teba v ČLENSKEJ SEKCII! “ Maroš Oravec


character15presentation

ČLENSKÁ SEKCIA TO JE:

 • prvé skutočné fórum, na ktorom sa môžeš ako gitarista učiť a zároveň aj realizovať,
 • sprístupňovanie všetkých pesničiek, ktoré spravíme vo Fóre – schéma, akordy, rytmus,
 • pomoc s rytmami do pesničiek, ktoré chceš hrať Ty,
 • týždenne 1 nové náučné, alebo tréningové video z hudobnej oblasti,
 • komunikácia s lektorom o otázkach, na ktoré potrebuješ poznať odpovede,
 • spolupráca s ďalšími gitaristami, ktorí hrajú na podobnej úrovni,
 • systematický prísun nových informácií prospešných pre Tvoje napredovanie,
 • prístup k viac ako 400 tréningovým videám (počet sa priebežne zvyšuje),
 • prístup do Archívu so záznamami rádiových relácií Rýchlokurz ŠPECIÁL,
 • prístup na živé video ONLINE TV vysielanie + k záznamom relácií v Archíve TV vysielaní
 • maximálne využitie videoknihy GITAROVÉ RYTMY ONLINE

AK UPREDNOSTŇUJEŠ MENŠIE SPLÁTKY:

 

AKO ÚSPEŠNE POSTUPOVAŤ ČLENSKOU SEKCIOU:

KROK 1:

Pozri si úvodné kapitoly videoknihy

GITAROVÉ RYTMY ONLINE

 

MALÁ UKÁŽKA:

KROK 2

Mrkni sa na stránku NOVINKY:novinky1

a nahliadni do ČLENSKÉHO FÓRA (tu pracujeme na pesničkách): 
clen-sekcia

KROK 3

 

ZAPOJ SA…

Hľadáš možnosť nenásilného sústavného napredovania?
Zíde sa Ti spoločnosť, ktorá je podobne gitarovo naladená tak ako Ty?

Chceš mať celý rok zaistené zodpovedanie všetkých otázok, ktoré Ťa ohľadom hry
na gitare budú zaujímať – zodpovedanie formou riadnej ukážky v Online TV relácii ?