Zaistite si najkratšiu cestu na naučenie všetkých potrebných gitarových akordov

Jednoduché kroky, ktoré Vás zaručene priblížia k cieľu, za ktorým idete

AKCIA PLATÍ PRE 15 PRVÝCH OBJEDNÁVOK

VÁŠ KÓD: august 2015                    VOĽNÝCH EŠTE: 11

Tu je to, čo dostanete ak si videoknihu AKORDY ONLINE kúpite DNES...

  • Všetky potrebné základné gitarové akordy

    74 stranová jedinečná publikácia v slovenskom jazyku PRE KAŽDÉHO, KTO SA CHCE NA GITARE NAUČIŤ HRAŤ. Neexistuje žiadna podobná prenosná pomôcka, ktorá by Vás naučila gitarové akordy formou krátkych ucelených videí, popisov a obrázkov.

  • Dostávate 2 videoknihy s heslom

    Odteraz majte svoje akordy vždy pri sebe. Spúšťajte ich z prehliadača v počítačoch a notebookoch (doma, v práci)… Druhú videoknihu môžete mať na USB kľúči a spustíte si ju hocikde, kde sa viete napojiť na internet.

  • Jedinečná šanca naučiť sa akordy najrýchlejšie ako sa dá

    Jednotlivé kapitoly videoknihy na seba nadväzujú Vy napredujete tempom aké Vám najlepšie vyhovuje. Rovnako ako u ostatných produktov – ak si s niečim neviete rady, komunikujte mi to cez chat, alebo mailom, či telefonicky. Som vyznavačom „obchodu 21. storočia“ – kde po zakúpení produktu naša spolupráca nekončí – sme v spojení.

nie39
CENA: 19,50 €

Kliknite tu pre získanie videoknihy za 50% »ÁNO! Chcem sa naučiť hrať na gitare a rozumiem, že túto výhodnú ponuku viac nedostanem

nie39
CENA: 19,50 €

GARANCIA!

Ako na všetky moje produkty – aj na videoknihu sa vzťahuje  30 dňová grancia vrátenia plnej zaplatenej sumy. Nemáte teda čo stratiť – ak v priebehu 30 dní zistíte, že Vám videokniha nepomohla, vrátime Vám celú zaplatenú sumu – bez jedinej otázky. Je to seriózne? Určite!

Kliknite tu pre získanie videoknihy za 50% »ÁNO! Chcem sa naučiť hrať na gitare a chcem videoknihu získať už dnes