Pozerali a počúvali ste moje videá, trénovali ste... Teraz Vám sprístupňujem zopár názorov absolventov, ktorí sa u mňa pred niekoľkými mesiacmi - rovnako ako Vy, učili ladiť, držať trsátko...
A potom si zakúpili najlepší možný kurz aký som vtedy mal.


Nový kurz GITARISTA (2017) je zase lepší:-) Mojou snahou je naučiť Vás čo najviac za najkratší čas denného trénovania. Pozrime sa ako hrajú a čo napísali skorší absolventi:

ČO HOVORIA O KURZE ABSOLVENTI:

Norbert A. (37r., Šintava):
"V decembri 2014 som si kúpil pod stromček najlacnejšiu gitaru/60€/-s cieľom uvidí sa....


Ani vo sne mi nenapadlo,že keď sa dám dokopy s Maroškom Oravcom prostredníctvom viacerých kurzov-sa stane zo mňa v priebehu 3-4 mesiacov človek,ktorí si celkom slušne zahrá na gitare svoje obľúbené piesne. Dnes ich už viem minimálne 25 a teším sa pochvalám “aj” od skúsených hudobníkov.

Teší ma,že môžem gitarou rozdávať radosť ľudom a už dnes sa vidím ako to roztočíme na našom firemnom koncoročnom večierku s mojimi super zamestnancami / objednávať hudbu už nemusíme-šetríme náklady 🙂

Maroško je jednoznačne voľba,ktorú nedosiahneš žiadnym iným pôsobom. Samozrejme pri predpoklade-ak ho budeš počúvať,veriť mu a predovšetkým trénovať. Je to výborný lektor,človek a aj psychológ, ktorý Ti kurz vie ušiť na mieru/k tvojim potrebám/

Na záver poviem len jedno-som nesmierne rád,že som mal to šťastie stretnúť Maroška".

 

 Igor K. (60r., Modra):
" Moje pocity pred vstupom do plateného kurzu, boli plné očakávania, zvedavosti ako sa mi podarí splniť si celoživotné túžby a sny naučiť sa hrať na gitare.


Kurz mi dal mnoho nových skúseností od základov ako treba pristupovať cieľavedome k učeniu sa hrať na gitare. Vytvoriť pravidelný systém nácvikov a neskôr správnych návykov pod dokonalým odborným vedením skúseného učiteľa, gitaristu a skladateľa v jednej úžasnej charizmatickej osobe Maroša Oravca.

Maroš vie čo jeho žiaci potrebujú, aby napredovali. Mňa konkrétne motivoval v každej lekcii. Nezaťažuje komplikovanou teóriou, ponúka žiakom praktické rady, pomôcky ako si zľahčiť veľakrát tŕnistú cestu k dosiahnutiu vytýčeného cieľa, až podľa individuálnych schopností k úplnej dokonalosti zvládnutia tak krásneho hudobného nástroja ako je gitara.

Kto si zoberie odporúčania, rady od Maroša k srdcu a poctivo trénuje, veľmi rýchlo zistí, že gitaru začína ovládať, resp. gitara začína poslúchať majiteľa. Dokonca aj blízke okolie sa neveriacky prizerá, že čo sa deje, je to skutočne na živo? A ten úžasný pocit, keď úplne cudzí okolo idúci človek vám zatlieska a zaspieva si s vami, to je neopísateľné....

Maroš úprimná vďaka za všetko a prajem si, aby si to s nami ešte dlho vydržal a mal stále viac zvedavých žiakov... S úctou Igor Kováč"

Stretnutie mojich absolventov:

Info o kurze a o cene - UŽ ZAJTRA

Najnovšie nahrávky absolventov:

Mirka

Darinka

Toto hrala, spievala a napísala do FB skupiny

Natália H.(14r., L.M.), 8. jún 2015 - týždeň po ukončení kurzu GITARISTA 2015:

Ahojte gitaristi!
V poslednej dobe mám toho veľa v škole ale na gitaru si nájdem čas vždy 🙂

Minulý týždeň v piatok sa stala taká zaujímavá vec- spolužiačky ma zapísali do programu na odovzdávanie vysvedčení maturantom ešte pred dvomi týždňami, brala som to ako menšiu výzvu lebo som sa o tom dozvedela až celkom posledná keďže ma zapísali ony a ja som v ten čas keď sa daný zápis na vystúpenie konal, bola celkom preč.

Keď som sa to dozvedela, nechcela som sa už vyvliekať, namiesto toho som poprosila tiež spolužiačku gitaristku, či by nehrala spolu so mnou, ona hrá však klasiku, už 7 rokov chodí do ZUŠ. Takže sme museli nacvičiť niečo celkom jednoduché, pekné a aby sa to na odovzdávanie hodilo...

Prvé ma napadlo Knocking on Heaven´s door, ktoré sme nakoniec aj nacvičili... V piatok prišiel deň D. a keďže sme to mali nacvičené (ja už omnoho skôr 🙂

Koncert prebehol veľmi hladko a myslím si že dobre, pretože sa roztlieskala celá naša škola a ten pocit keď vás môj rovesník zastaví na chodbe a povie vám "dobre ste to zahrali" alebo "bolo to pekné" by som za žiadny iný nevymenila.

Kurz Gitarista 2015 mi pomohol presne tak, ako Maroš sľuboval, nie len že mi dal množstvo informácií, ktoré by som sa nemala z kade inde dozvedieť alebo len veľmi ťažko, ale vďaka nemu sa gitary už nemienim vzdať a čo je hlavné - neprestáva ma baviť.

A aby som nezabudla- všetko najlepšie Maroš, veľa šťastia, zdravia a nech Tvoja gitarová škola online funguje tak ako doteraz alebo ešte lepšie 🙂 Inak oslavujeme spolu, pretože ja mám zas zajtra narodeniny 🙂

Natália H.(Liptovský Mikuláš, 8. jún 2015)

PS: ospravedlňujem sa za kvalitu ale spolužiačka, ktorá to natáčala sedela moc ďaleko:


[vooplayer vooid='NjQyNjA=' width='720' height='380']

 

OKTÓBER 2015:

Jozef M., (28r. Košice):
Po abosolvovani rychlokurzu, ktory ma velmi zaujal a dal mi tie spravne zaklady, som sa chcel posunut opat o nieco v napredovani hre na gitare.


Rozhodol som sa preto pokracovat s Marosom a jeho dalsim kurzom (5XXL), ktory sa mi podla prvych informacii javil ako to co chcem a potrebujem, aby som sa naucil zahrat po Tornere aj dalsie piesne.

A naozaj tomu aj tak bolo. Kurz obsahoval krok po kroku postupy ako sa naucit zahrat dalsiu a dalsiu pesnicku popretkavane mnohymi radami, tipmi a trikmi rozsirujuce obzory.

Trochu sledujem aj ine videa o hre na gitare (na YouTube a pod.) a musim uznat,
ze Maros to ma naozaj dobre urobene, co sa tyka zaciatocnikov ale aj pokrocilych.
Malokde clovek najde pokope vsetko tak podrobne, zrozumitelne a navyse v slovencine.


Tiez sa mi u Marosa paci, ze si udrziava kontakt so svojimi ziakmi, pokial o to maju zaujem, ci uz cez mail, telefon, pravidelne webinare, alebo dokonca osobne na seminaroch.

Clovek ak pravidelne cvici sa s Marosovym systemom dostane velmi rychlo hodne daleko.

Info o kurze a o cene - UŽ ZAJTRA