image1_2

Som UČITEĽ GITARY

V r. 1991 som otvoril pravdepodobne 1. rockovú školu v Česko-slovensku. Dovtedy neexistoval systém, ktorý by ľudí naučil hrať to, čo skutočne chcú vedieť - a ešte k tomu - za krátku dobu. Všade Vás len zobrali do kurzu a učili ste sa to, čo ste nechceli. Nestálo to veľa peňazí, ale bolo bežné, že po 2 rokoch v ĽŠU žiak nevedel zahrať jedinú pesničku a bez zmyslu vybrnkával nejaké pomerne neznáme ľudovky! Zažil som to na vlastnej koži, no našťastie ma potom učiteľka poslala k svojmu bratovi a ten ma učil súkromne (v r. 1980-81). Nikde sa nevyučoval jednoduchý a pritom účinný systém vyučovania hry na gitare. V r. 1991 som bol ochotný zaň dobre zaplatiť, no na scéne nebol ŽIADNY... A TAK SOM HO VYTVORIL! Odvtedy do dnes prešlo viac ako 20 rokov a naučilo sa u mňa hrať viac než 600 žiakov od 8 do 60 rokov. Časom sa systém vyučovania ešte zdokonalil a TERAZ JE AJ VO VIDEO PODOBE - pre všetkých, ktorí nemôžu ku mne chodiť osobne. Nerozdávam diplomy (ale žiadny problém - môžem :-) , učím hrať na gitare! Vyučujem doma - mám 15 žiakov (traja na deň) a perspektívu vidím vo vyučovaní cez internet. Moje online kurzy potešili už viac ako 2500 žiakov... Sú už 4, - Rýchlokurz pre úplných začiatočníkov, KURZ 6x6, bGITARA PRE ŽIVOT a Kurz 5XXL. REALIZUJEM ICH V RÁMCI SVOJEJ ŠKOLA HUDBY ONLINE

Pripravil som a realizujem KURZY AKO SA ČO NAJSKÔR NAUČIŤ HRAŤ na akustickú, alebo elektrofonickú gitaru. Povediem Ťa od prvých akordov a rytmov, cez jednoduché pesničky až po rôzne pokročilé stupne. Vyučujem súkromne doma (sídlisko MIER v Košiciach, v ojedinelom prípade aj u žiaka doma), alebo online internetovým videokurzom. VYUŽITE MOŽNOSŤ ÚVODNEJ HODINY ZDARMA:

  • Každý stupeň kurzu má 10 týždňov, vyučujem formou jednej 60 minútovej hodiny týždenne. Vek mojich žiakov je od 8 do 60 rokov. U tých mladších však rozhoduje fyzický stav - mal som 9 ročné dievčatko (Deniska), ktorá na to ešte nebola (rodičom som doporučil začať neskôr) a keď prišla po roku, tak bolo všetko OK. Na druhej strane - môžem učiť aj 8 ročné deti, avšak tempo musím prispôsobiť kapacite možností žiaka (tempo bude pravdepodobne pomalšie).
  • Prvý stupeň je pre začiatočníkov. Začiatočníkom je každý, kto nevie zahrať jednu pesničku od začiatku do konca bez toho, aby sa nezastavil. Cieľom kurzu je MIERNE POKROČILÝ GITARISTA, ktorý dokáže zahrať polovicu pesničiek, ktoré nájde v hociktorom spevníku, alebo na hudobnom portáli. Zameral som sa v prvom rade na to, aby sa žiak naučil hrať pesničky - počas kurzu sa naučíte hrať „Vaše prvé". V prvej fáze sa sústredíme na hru brnkátkom a budeme sa venovať prstom ľavej ruky. Zoznámime sa s tabulatúrou, ladičkou i metronómom, potom sa povenujeme prstom pravej ruky...
  • Vyučujem vlastným systémom, ktorý žiaka vedie k tomu, aby čo najskôr dokázal hrať pesničky. Na Vaše požiadanie sa môžeme zaoberať teóriou aj hlbšie, som v tom ozaj dobrý :-) V kurze "GITARA PRE ŽIVOT - ZÁKLADY" sa naučíme všetky bežne používané akordy, odhalím systém chromatiky (na jeho základe pochopíte v priebehu 2 lekcií až 48 barré akordov), odkryjem svoje „TAJOMSTVO 9 RYTMOV“ (nenájdete ho v ŽIADNEJ knihe a pritom s ich pomocou dokážete zahrať až 80 pesničiek zo 100! V prvom kurze sa naučíme používať a kombinovať prvé rytmy).
  • Poskytnem dôležité informácie, ktoré každému pomôžu k rýchlemu postupu v učení. V kurze hráme od začiatku trsátkom a naučíme sa základy hry prstami pravej ruky. Taktiež si povieme všetko potrebné k spievaniu a vystupovaniu. Nakoľko som nahral pomerne veľa vlastných pesničiek, vyskúšame si aj ako sa tvorí pesnička.
  • Vyučovacia hodina pre školákov stojí 10 €, pre pracujúcich 12,50 €. Platí sa na mesiac vopred - na konci prvej hodiny a potom vždy na poslednej zaplatenej hodine - na mesiac dopredu (40€ školáci, 50€ pracujúci). ŽIAK MÁ PRÁVO OZNÁMIŤ MI, ŽE SA MU HODINA NEPÁČILA A PENIAZE MU VRÁTIM.

VYUŽITE MOŽNOSŤ ÚVODNEJ HODINY ZDARMA - AK SA VÁM MÔJ SYSTÉM NEZAPÁČI, NEPLATÍTE VÔBEC NIČ. AK SA ROZHODNETE POKRAČOVAŤ, NA KONCI TEJTO HODINY ZAPLATÍTE NA 1 MESIAC DOPREDU. POTOM SA PLATÍ VŽDY NA POSLEDNEJ ZAPLATENEJ HODINE.

INFORMÁCIE (AJ O O VYŠŠÍCH STUPŇOCH) SI PÝTAJTE NA: KONTAKT: 0907 916 297, alebo kliknite nižšie na oranžové tlačítko a napíšte mi: