Naučíte sa hrať pesničku TISÍC MIL
od začiatku do konca - ak prídete 🙂

 

Pre Váš úspech: lektor Maroš Oravec odviedol už cez 200 živých vysielaní
a na YouTube a Vimeo už viac ako 1.000 vlastných "gitaristických" videí.

ÁNO! Chcem ZDARMA prístup na tréning - KLIKÁNO - rozumiem, že ak budem trénovať podľa Maroša, dokážem to!

Prístup iba pre prihlásených účastníkov

Celé vysielanie 100% bez platenia

Tu je to, čo dostanete ak sa teraz prihlásite:

 • Prístup na online tréning piesne od začiatku do konca

  Vysielanie býva dlhé 60 – 120 minút. Jeho dĺžka závisí od náročnosti nacvičovanej piesne. Pieseň TISÍC MIL možno považovať za ľahkú, jej nácvik odhadujem v rozmedzí 60-75 minút.

 • Miniškolu rytmu a akordov

  Aby nácvik piesne zvládli úplne všetci, v úvode vysielania spolu prejdeme MINIŠKOLOU RYTMU a AKORDOV. Dôsledne si vysvetlíme spôsob značenia a zapisovania rytmov, ktorý odteraz bude určite s radosťou používať každý účastník. Samozrejme, že sa naučíme hrať aj rytmy a akordy, ktoré sa v tejto piesni vyskytujú.

 • Pracovný zošit a prezentácia k tréningu

  Na vysielacej stránke čaká každého účastníka PRACOVNÝ ZOŠIT, ktorý si účastníci môžu stiahnuť a vytlačiť. Pre účastníkov, ktorí si budú želať doživotný prístup k spracovanému záznamu celého tréningu (7 €), je pripravená aj celá prezentácia – presne tá, ktorá je použitá v živom tréningu.

 • Odpovede na všetky otázky

  Každý účastník živého nácviku piesne môže pred a počas vysielania dávať lektorovi ľubovoľný počet otázok súvisiacich s nácvikom trénovanej piesne. Pred vysielaním sa otázky posielajú mailom. Počas vysielania bude pri okne videa otvorený CHAT, do ktorého píšu účastníci otázky a komentáre. Odpovede bude lektor zaraďovať medzi jednotlivé témy nácviku.

ÁNO! Chcem ZDARMA prístup na tréning - KLIKÁNO - rozumiem, že ak budem trénovať podľa Maroša, dokážem to!

Vaše najčastejšie otázky:

 • Prečo to je zdarma?

  Teraz áno, ale spravidla to nebýva zdarma. Tieto veci robím v čase, keď by som mohol niekam ísť s rodinou, alebo kamarátmi (ale dobre by mi padlo aj obyčajné leňošenie 🙂

  Avšak stále viac účastníkov je hladných po informáciách. Hľadajú postupy, ktoré by im pomohli naučiť sa hrať na gitare. A to je motorom, ktorý ma poháňa a občas presvedčí, aby som niečo poskytol bezplatne.

  Čiže – nebojte sa 🙂 Nedávno som dostal email od registrovaného účastníka, ktorý ma žiadal, aby som ho okamžite vymazal zo zoznamu, lebo on odmieta platiť 40 € mesačne za môj Rýchlokurz gitary… Verte mi – nikomu som nikdy nenaúčtoval ani cent za niečo, čo som mu sľúbil zdarma 🙂

  Takže opakujem: nebojte sa. Alebo sa bojte a neprihláste sa. No v takom prípade sa v sobotu večer (a pravdepodobne celý ďalší mesiac) novú pesničku nenaučíte.

 • Bude možné objednať si záznam?

  ÁNO. Celé vysielanie bude zaznamenané, rozdelené na 4 (15-20 minútové) kapitoly a spolu s kompletnou prezentáciou  (originálny dokument použitý pri nácviku vo vysielaní) bude umiestnené v Kurzovej zóne. Prístup k tomuto záznamu stojí 25 €.
  ALE POZOR!  Už 24 hodín pred vysielaním a počas celého víkendu bude možné objednať si doživotný prístup k spracovanému záznamu (s kapitolami a prezentáciou) za super výhodnú cenu (iba 7 €). Po víkende bude prístup možné zakúpiť už v nezľavnenej cene 25 €.

  Kompletná prezentácia (originálny dokument použitý pri nácviku vo vysielaní) + záznam spracovaný do 4 kapitôl, bude týmto účastníkom doživotne prístupný vo VIP Kurzovej zóne.

ÁNO! Chcem ZDARMA prístup na tréning - KLIKÁNO - rozumiem, že ak budem trénovať podľa Maroša, dokážem to!

Prístup iba pre prihlásených účastníkov

Celé vysielanie 100% bez platenia