image4_3

24. apríl 2015 – Denis (15) – asi 6 mesiacov po absolvovaní Rýchlokurzu: ...už ma chalani zobrali do kapely. Ďakujem, konečne to bude iné ako hrávať doma... Som rád, ale musím sa vám najviac poďakovať, lebo vy ste bol ten kto ma učil a ten kto ma posúval do predu. Takže vám patri moje Veľké VĎAKA. Už som si napísal aj vlastnú takú krátku pieseň a celkom sa im páčila tak vážne ďakujem. Denis https://www.facebook.com/denis.d.puchovsky

10. apríl 2015 - Katarína (42) - Rýchlokurz: Ďakujem Ti Maroš za bleskový kurz, základné vedomosti, nácviky rytmu a piesne, údržbu gitary a ladenie. Táto gitarová škola mi vyhovovala, keďže som išla vlastným tempom a práve vtedy, kedy som ja mala čas. Konečne sa nebudem len s nemým úžasom prizerať a počúvať iných ako hrajú a spievajú, ale možem sa pustiť do toho s elánom aj ja. Ešte raz vďaka, Maroš, si skvelý človek, máš veľku trpezlivosť a vysvetluješ zrozumiteľne a najmä jednoducho. Kým by to človek načítal v "múdrych" knihách bez vysvetlenia a názornej ukážky, stratil by kopec času. Ešte raz ďakujem za túto možnosť štúdia gitary s tebou. Nech sa Ti darí naďalej odovzdávat svoje skúsenosti hľadajúcim začínajúcim gitaristom."

5. apríl 2015 - Lubka (38) - Rýchlokurz: Vysoko hodnotim, ako nápad, tak aj prevedenie tvojho kurzu. No a ešte jedna vec na odkomunikovanie Ti - ďakujem :)

4. apríl 2015 - Tanka (67): Dávaš do doho celu dušu pravého gitaristu, ktorý má radosť zo svojej práce. Obdivujem Ťa, si moja celebrita.

8. apríl 2015 - Igor: Chcem sa ti poďakovať za sprístupnenie nižšie uvedených stránok sú výborné a na nete som nič podobné nenašiel. Teraz už verím, že kto nechce strácať čas a chce vedieť hrať na gitare čo najskôr nech sa učí z tvojej školy. Na videu je výborné že to nielen teoreticky vysvetlíš, ale aj ukážeš a to je to najdôležitejšie ako a čo trénovať. Teším sa na ďalšie videá.

3. marec 2015 - Gaba (54) - Rýchlokurz: Rýchlokurz sa mi páčil a veľmi ďakujem, že som sa ho mohla zúčastniť. Je to naozaj veľmi dobre premyslené, zorganizované a kto chce, naučí sa základy. Aj super pomôcky - videoknihy o akordoch a rytmoch sú perfektné :-)))

25. február 2015 - Angus (42) - Rýchlokurz:... je to super prehľadné, zrozumiteľné a názorne vysvetlené a ukázané. Pochopí každy začiatočník. Doporučujem každému kto chce začať. Maroš odviedol fakt fantastickú profesionálnu robotu.

23. február 2015 - Barna (50) - Rýchlokurz: Vyskúšal som doteraz mnoho kurzov pre začiatočníkov. Po 2-3týždňochsom prestal cvičiť. Teraz cvičím už 2.mesiac a každým dňom som lepší. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť hrať na gitare. 100%úspech pri dennom cvičení od 15min-60min.

4. február 2015 - Maja (62) - Rýchlokurz: Rýchlokurz mi ukázal, ako začať s gitarou a ako postupovať - nielen snácvikom akordov, ale rytmus je doležitý. Je to pomocná salmka v moridostupných informácií, ale práve pedagogocká skúsenosť Maroša jeto, čo mi ako začínajúcemu gitaristovi pomohla. Dáva návody aúčinné postupy.

2. február 2015 - Michal (34) - Rýchlokurz: Maroško si dobrý. Klobúk dolu. "Smekám" pred tebou. Si dobrý hudobník aj učiteľ. Toto je asi to, čomu by sa mala tvoja dušička venovať (výuke druhých), si v tom dobrý. Kúpil som si u teba Gitarové rytmy a som z nej nadšený. Si super. Je to jednoducho a zrozumiteľne vysvetlené, tak že to pochopí každý. To čo bolo predtým pre mňa nepredstaviteľné sa teraz stáva skutočnosťou. Študujem to, poctivo trénujem a už sa dostavujú prvé úspechy. Myslím, že napredujem a môj úspech je samozrejme aj tvojím úspechom.

26. január 2015 - Lucia (30) - Rýchlokurz:… kurz bol naozaj super, myslim že mi to dalo veľa. Poslednú pesničku ešte nezvladam tak rychlo ako by to malo byť, ale ešte to hádam docvičím :-) Akordy mám všetky vytlačené, takže si ich budem opakovať častejšie, aby som ich nezabudla. No proste tvoj kurz naozaj všetkým len odporúčam a budem si ho určite viackrát opakovať. Mas perfektný spôsob vysvetľovania a všetko bolo úplne zrozumiteľné. S pozdravom, Lucia :-)

25. január 2015 - Jara (67) - Rýchlokurz: Je to úžasné co vše jsi za tu relaci stihnul zdělit, asi jsi skutečně velký nadšenec a musím Ti složit velkou poklonu. Jestli se ze mne nakonec nestane kytarista, tak se budu stydět a cítit vůči tobě velký dluh. Dík za vše a ahoj Jara.

6. január 2015 - Metlak (20) - Rýchlokurz: Ozaj je to perfiš keď ťa niekto môže viesť usmerňovať a čokoľvekti vysvetlí na osobný dotaz a nenáročnou formou...

24. december 2014 - Magda (39) - Rýchlokurz: Chci Ti velmi poděkovat za vše, co pro mě děláš, jsem velmi ráda , že jsem se naučila hrát tak, jak by mě to ani nenapadlo a těším se na další pokračování

8. december 2014 - Marián - Rýchlokurz: …. rýchlokurz mi tento "svet" priblížil a myslím, že ma to vďaka nemu zaujalo. Je dobre spracovaný takže ma to stále zaujímalo a bavilo.

11. jún 2014 - Ivana (32) - Rýchlokurz 2014 Od tohto rýchlokurzu som dostala viac než som očakávala. Jednoduché vysvetlenie základných vecí a hlavne skvelý prístup, aký sa dá len ťažko nájsť v dnešnej dobe. Som rada, že som to skúsila. Nikdy neoľutujem a neviem ako by som mala ešte vyjadriť svoju veľkú vďaku tomuto človeku za to, čo pre mňa urobil. ĎAKUJEM ;)

4. jún 2014 - Nelka (10) - Rýchlokurz 2014 ...stále mi rezonujú struny a nemám čisté tóny, skúšam meniť polohu ruky, bolia ma aj vankúšiky prstov, ale to prekonám ... Cvičím spolu s rodičmi a je bitka o gitaru. Je to super kurz a všetkým sa nám páči.

28. máj 2014 - Števo (27) - Rýchlokurz 2014 Maroš v prvom rade sa ti chcem poďakovať je to to najlepšie a najjednoduchšie na pochopenie čo som na internete našiel. Si super že takýmto spôsobom spĺňaš sny mnohým ľuďom. Klobúk dolu :-)

25. máj 2014 - Marián (44) - Rýchlokurz 2014 Rýchlokurz je SUPER. Pokiaľ by som sa nebol prihlásil, ešte by som stále brnkal nejaké akordíky, ale sotva by som dokázal zahrať niečo počúvateľné. Pred Rýchlokurzom som si namýšľal, že sa naučím hrať aj sám, teraz však viem, že som sa preceňoval a Ty Maroš si ma dostal do obrazu. Ďakujem, Rýchlokurz doporučujem každému začiatočníkovi.

23. máj 2014 - Monika (44) - Rýchlokurz 2014 (po 7 dňoch) ...nikdo doma nevěděl,že se učím na kytaru a dnes jsem jedné z dcer ukázala co umím,koukala z vyvalenýma očima a mala vnučka začala dokonce tancovat, pěkně mi pochválila a řekla, že nečekala,že bych se to někdy naučila....a že je to pěkné a že to i zní a to jen díky TOBĚ... Moc ti děkuji a sem ráda,že se mi plní sen se naučit hrát...děkuji :-)

18. máj 2014 - Jana (31) - Rýchlokurz 2014 Rychlokurz mě nadchl. Dostala jsem se mnoho důležitých informací, které bych se jako samouk asi nikde nedozvěděla. Tento styl mi naprosto vyhovuje. Můžu se kurzu věnovat podle svých časových možností.

17. máj 2014 - Terezka (22) - Rýchlokurz 2014 Ďakujem , mala som skúšky z gitary a spravila som ju za B, vďaka vaším lekciam . Velká vdaka ! :)

Tento kurz je jednoznačne skvelým štartom a dokáže Ťa posunúť viac než o úroveň. Naprosto ho doporučujem všetkým, ktorí sa chcú učiť a mať z hry na gitaru zábavu. Pri každom videu som pocítil pokrok I keď začiatok bol Ťažký a myslel som, že to vzdám. Vytrval som – a to je to – HLAVNE VYTRVAŤ! Necvičil som nijak extra dlhý čas denne – len podľa možností. A tek viem, že kto sa do Marošovho kurzu oprie naplno, dokáže na tej gitare veľké veci. Maroš, srdečne Ti ďakujem za všetko a vidíme sa v pokračovacomkurze 5XXL! P.s.: Neváhaj a zapoj sa aj Ty do Rýchlokurzu a uvidíš, že po dokončení pocítiš veľký pokrok. Dokoca som si už skúsil hrať aj niečo mimo kurzu! Samozrejme, keď si od Maroša vezmeš všetko, čo Ti dá, máš nadhľad dopredu. Maroško, ešte raz moc ďakujem! https://www.facebook.com/jan.lakata

10. apríl 2014 – Roxana (12) – Rýchlokurz 2014 Tak koniec musel prísť. Tento kurz sa Ti podaril. Pesnička je naučená, hrám to skoro tak ako Ty, len s menej ročnou praxou :D Takže kurzík asi končí, ale ja s gitarou budem len napredovať. Ďakujem. :)

1. apríl 2014 – Marek (30) Je málo takýchto stránok ako táto, kde je veľa vecí užitočných a je to skoro free. Ľudia, ktorí začínajú, tak im to neskutočne pomôže. Niečo také som hľadal aj ja pred 3 rokmi :), ale viac ľuďom som odporučil vašu stránku, lebo je to luxus :)

28. marec 2014 – Lucia (13) – Rýchlokurz 2014 Som vďačná že som sa mohla učiť hrať na gitare práve cez Rýchlokurz 2014, Je tu veľa náučných zrozumiteľnych videí. Nieje čo vytknúť. Odporúčam ho každému kto sa chce učiť hrať na gitare. :)

24. marec 2014 – Mirka (33) – Rýchlokurz 2014 Rýchlokuz bol naozaj veľmi dobrý , priam výborný.zrozumiteľné a jasne vysvetlené úplne všetko. Veľmi ma teší aj to že si už sama dokážem naladiť gitaru.akordy zrozumteľne úkázané…no čo dodať – proste som veľmi spokojná.

18. marec 2014 – Milan (28) – Rýchlokurz 2014 Predtým, ako som sa dostal k tomuto kurzu som sa snažil hrať na gitare sám, ale veľmi som neuspel. No potom som natrafil na tento kurz a môžem povedať, že je fakt výborný. Jednoznačne, ak sa niekto chce naučiť hrať na gitare, tak tento kurz, odporúčam :)

12. marec 2014 – Daniel (18) – Rýchlokurz 2014 Skvelý rýchlokurz! Odporúčam každému, ktorý to myslí s gitarou troška vážnejšie a chce sa za krátku dobu naučiť úplné základy. Systém vyučby je skvelý, mne úplne vyhovoval. Som veľmi rád že som tento kurz dokončil a možem pokračovat ďalej. Nemám čo vytknúť, všetko je pekne polopatisticky vysvetlené, takže tomu rozumie hádam každý – a ak aj nie, tak ten systém dotazníkov (alebo ako to nazvať) je tam presne na to a Maroš vám poradí ako ďalej. Ešte raz vďaka, Maroš, za túto možnosť, si frajer! Držím Ti palce, aby si aj naďalej úspešne pokračoval vo výučbe a pomáhal nám začínajúcim gitaristom. Takže ľudia – len do toho – za skúšku nič nedáte a verím, že potom budete mať radosť z hry na gitare rovnako ako ja!

8. marec 2014 – Monika (26) – Rýchlokurz 2014 … chcem Ti veeeeľmi moc poďakovať za Tvoju pomoc pri mojich 1. krôčikoch pri hre na gitaru. Je to super pocit hrať si na nej a pritom vedieť, ze to už je pieseň…. Keď nedávno hral kamoš na gitare poznala som aké akordy hraje a už mi to neprišlo také ťažké ako predtým, keďže nieco z toho už poznáam. Ešte raz Ti veľmi moooooooc ďakujem a verím že si nepíšeme naposledy :-) nech sa darí aj Tebe a všetkým Tvojim žiakom, urobil si skvelý kurz :-) Tvoja nadmieru spokojná žiačka Monika

7. marec 2014 – Peter (40, Košice) – bezplatný 17-dňový Rýchlokurz Aj by som niečo skritizoval,ale nieje čo vytknúť…Tento rýchlokurz je výborným začiatkom.Maroš je fajn kantor a má výborný prístup k žiakom,ochota pomôcť,poradiť aj posmeliť,či riešiť nejaký hoci (technický) problém aj o polnoci.Výborný nápad osloviť cez internet tých,ktorí chcú a vždy sa chceli učiť hrať na gitare,ale z rôznych príčin sa nedarilo.Prostredníctvom dobre spracovaných videolekcií trpezlivo a pomaly vysvetlených v rýchlokurze som sa konečne naučil svojich prvých päť akordov za čo sa môžem podakovať Marošovi.Môžem len odporúčať tým čo stále váhajú,posmeliť tých čo o sebe pochybujú,zvesili tú zaprášenú gitaru zo steny a začali sa konečne na nej aj učiť hrať a nemať ju len ako dekoraciu :-) . S pozdravom Peťo.

28. február 2014 – Darina (32) – Kurz 5XXL – 1. lekcia Veľmi zaujímavé ale aj poriadne náročné, myslím že nacvičenie rytmu mi bude trvať zas o niečo dlhšie, akordy E a Dmi mi idú dobre…dnes som si potvrdila, že je naozaj nutné cvičiť každý deň, včera som cvičenie zanedbala (cestovala som) a dnes som to veru aj pocítila…všetko išlo o niečo ťažšie…ale zas sa dostanem do švungu…:)

25. február 2014 – Laďka (47) - bezplatný 17-dňový Rýchlokurz “…Já snad hraju. Úžasný způsob jak z nás vyloudit líbivé zvuky na kytaru. Na první pokus opravdu dobré. Občas to samozřejmě nezní, neboť neporovnám dobře prsty, ale zachrání mě tvá hra a melodie a svých nedokonalostí si nevšímám. Těším se na večer, jak mi to půjde, až to opět zkusím. To je poprvé, kdy mám z hry radost. Původně jsem se chtěla učit kvůli své práci ( učím ve školce) ale dnes jsem hrála pro sebe a svou radost. Děkuji moc a doufám, že má vděčnost a radost dojde až k tobě a obohatí ti tvůj život, tak jako jsi ty obohatil ten můj. Měj krásný den.”

2. február 2014 – Mia (13) – bezplatný 17-dňový Rýchlokurz “Ďakujem veľmi pekne za všetko, keby niet teba asi by ma to všetko omrzelo po týždni :) Vďaka za možnosť naučiť sa základy hry na gitaru, a dúfam, že rýchlokurz pomôže ešte veľa ľuďom :)

30. január 2014 – Vlado (38) – bezplatný 17-dňový Rýchlokurz “Velmi dobre pre zaciatocnika, zrozumitelne, pochopitelne, nazorne predvedene… urcite odporucam!”

29. január 2014 – Filip (20) – bezplatný 17-dňový Rýchlokurz “Velmi ma to baví. Hlavne ked clovek nema problem pochopit co ma robit. U teba to problem nie je. Jasne vysvetlenie formou videi je uplne super metoda.”

28. január 2014 – Michal (13) – bezplatný 17-dňový Rýchlokurz Úžasný kurz hrania na gitare. “NIEJE” čo dodať :) .”

26. január 2014 – Michal (22) – bezplatný 17-dňový Rýchlokurz Tento rychlokurz mohu jen doporučit, s tebou se to učí samo. Vše je přehledné, jasné a po tomhle rychlokurzu už pak člověk s trochou tréningu zvládne zahrát hodně písniček. Měl by to zkusit každý, kdo se chce naučit na kytaru hrát.”

25. január 2014 – Katarína (29) – bezplatný 17-dňový Rýchlokurz Maroš, veľmi pekne ďakujem za tento kurz, tvoje rady a povzbudenia. Nebyť tohto rýchlokurzu, tak by som buď ešte stále hľadala nejaký spôsob ako sa naučiť hrať, alebo by som to unavená a frustrovaná , krok od depy z neschopnosti vzdala. Vďaka tvojmu kurzu sa tak nestalo :) … Chcem sa sa prihlásiť do kurzu 5XXL…”

7. január 2014 – Lukáš (21) – Rýchlokurz: Asi mám z tej gitary konečne radosť. Predtým som ju mal len tak na brnkanie a na ozdobu. Dá sa povedať, že Vás obdivujem, že to robíte – asi máte tiež nejaké puto k tej gitare a chcete pomôcť ľuďom. Čo sa týka cvičenia tak mám z toho radosť aj keď to ešte nie je ono a nejde mi to na jednotku. Ale akordy si už nemýlim a moje neposlušné prsty ma už začali poslúchať. Pomaličky mi to ide stále lepšie, ešte keby som nemusel chodiť do práce :-) Pekne Vám ďakujem. S pozdravom Lukáš

3. január 2014 – Majo (27) - Rýchlokurz:S tréningom som veľmi spokojný, pretože ma o mnohom ponaučil a vedie ma správnym smerom k plynulému hraniu na gitare aj keď som ešte len začiatočník.”

3. január 2014 – Dominik (17) - Rýchlokurz: Páčil sa mi rýchlokurz :) Veľa som sa naučil. Som úplný laik ale dalo veľa. Hlavne tie videá boli nápomocné.”

2. január 2014 – Dominika (16) - Rýchlokurz: “… Vaša stránka je naozaj super! Dominika

23. december 2013 – Tomáš (22) - Rýchlokurz: “… veľmi sa mi zatiaľ páči tvoj štýl vyučovania je to pekne spravené a aj taký laik ako ja to hádam zvládne. S pozdravom Tomáš

22. december 2013 – Michal (22) - Rýchlokurz: Zdravím, tak zatím mi vše jde a to ladění ještě dopiluji. Uvidíme jak mi to půjde dále. Já totiž nemám kytaru v ruce poprvé, před osmi lety mě učil děda, ale neuměl mě to tak naučit a za 8 let jsem to zapomněl. S tvou pomocí mi to jde skoro samo. Chtěl jsem ještě dodat, že tento kurz online byl super nápad, podle toho se to naučí snad každý. S pozdravem Michal

21. december 2013 – Stano (15) - Rýchlokurz: sú to úžasné videa :) dakujem

18. december 2013 – Lenka (28) - Rýchlokurz: Ahoj Maros, dakujem ti za tvoj rychlokurz naozaj mi pomohol a zodpovedal mnohe moje otazky. Momentalne som v stadiu kedy mi tie zaklady od teba stacia. snazim sa ucit akordy a ich striedanie. Ide mi to pomalsie ako by som chcela ale dufam, ze to coskoro pojde lepsie. Takze nateraz mi stacia zaklady od teba a ak sa do buducna rozhodnem pokracovat tak sa urcite ozvem lebo si velmi dobry ucitel. Velka vdaka za vsetko. Prajem Ti prijemne prezitie sviatkov. Lenka

18. december 2013 – Tomáš (12) - Rýchlokurz: Maroš je to super co robis to to všetko cela stranka je super prihlasil som sa v stredu 17. 12 2013 a za den som si pozrel prvich 5 lekci a viem ovela viac tesim sa na dalsich 5 lekci a uvedomil som si 1 vec gitaru mam rok a az teraz som sa do nej zamiloval dakujem za lekcie a tesim sa na dalsie dovi

12. december 2013 – Matej (18) - Rýchlokurz: Dobrý deň, s vaším rýchlokurzom som strašne spokojný. Síce som nemal teraz prístup na E-mail tak som si precvičoval úchop akordov. Som s tým spokojný :) Matej

2. december 2013 – Pavel (53) - Rýchlokurz: Ahoj Maroš… Tvoj kurz nemá konkurencie, ľudia ak sa nenaučia hrať na gitare u Teba tak sa nenaučia hrať už asi nikde. Perfektné podanie a spracovanie učiva. Zaslúžiš si celoslovenskú pochvalu za to čo robíš pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť hrať na gitare, klobúk dole. Čo sa týka učiva pochopil som zatiaľ všetko… Pavel

10. november 2013 – Katka – Rýchlokurz: Online program, ktorý ponúkaš je fakt úžasný a obdivujem Ťa:)) Trochu na vysvetlenie, som mamina 9roč. chlapca, ktorý sa rozhodol naučiť sa na gitare, chodí na lekcie. Ale ako doniesol gitaru domov, oslovila ma, tak si ju požičiavame a učím sa hrať. Kvôli iným mojim povinnostiam nestíham pravidelné návštevy školy a veľmi mi vyhovuje tvoja škola. Učím sa svoju prvú pesničku. Vďaka Tebe! Ešte raz, DÍKY:) Katka

2. november 2013 – Patrícia – Rýchlokurz: Dobrý deň,tento kurz je úplne skvelý. Som rada, že som sa k nemu dostala :) Trápi ma môj čas, kvôli škole a brigáde je ťažšie nájsť si každý deň čas aj na gitaru, ale snažím sa čo môžem. Dúfam, že to ja nejako zvládnem. Ďakujem Vám za takýto prístup, za tento spôsob výuky a vlastne za celý kurz. Teraz večer som sa venovala prvej lekcií, zopakovala som si to, čo som sa naučila pred pár dňami, skúsila som si rytmus a išla som na lekciu 1b. Pieseň si nechám na zajtra, som zvedavá ako to pôjde. A ešte raz ďakujem :)

31. október 2013 – Zuzana - Rýchlokurz: Je to skvela online akademy :-) nieco taketo na mna cakalo cele tie roky aby som a mohla pohnut vpred, som doslova nadsena :-) smekam klobuk a tesim sa na dalsie lekcie. krasny den prajem. Zuzy

30. október 2013 – Marián (55) – kurz “6×6″:Ahoj Maroš, tvoj kurz 6×6 mi veľmi pomohol. Som naozaj vďačný a chcel by som pokračovať ďalej ak je to možné. Prosím napíš mi podmienky ďalšieho pokračovania. Ďakujem. Prajem príjemný deň, Marián

29. september 2013 – Peter – kurz “6×6″:Ahoj Maroš, ohľadom kurzu je mi všetko jasné, len píšem aby som Ti poďakoval, ako dobre si to spravil. Lekcie sú úplne zrozumiteľné pre ľudí ako som ja – nikdy som v rukách gitaru nedržal, až pred troma týždňami som si ju kúpil a som nadšený ako mi to vďaka Tvojim lekciám ide :-) . Obdivujem Tvoj prístup – rýchla odpoveď, pozitívna a priateľská. Je super že naozaj chceš naučiť a robí ti to radosť. To sa nevidí často. Budem ti robiť reklamu medzi začínajúcimi hráčmi :-) . Takže vďaka! S pozdravom, Peter

17. september 2013 – Vlado – kurz “6×6″: Ahoj Maroš, Som rád, že ponúkaš svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti aj nám, síce starým, ale úplným začiatočníkom J. Môžem sľúbiť, že budem usilovne trénovať, hoci som sám na pochybách, či to dokážem. Ešte som nikdy nahlas nespieval, myslím, že vôbec nemám hudobný sluch. Prajem úspešný a pohodový deň. Vlado

22. august 2013 – Robo – Rýchlokurz: Ahoj Maroš!Pesničku She’s gone od Black Sabbath z Rýchlokurzu som zvládol v pohode.Ďakujem pekne za Rýchlokurz, je super! A ešte niečo, veľmi dobre dokážeš vysvetliť akordy a to, ako treba hrať! :) Maj sa pekne :) Robo

22. máj 2013 – Roman – kurz “6×6″: Ahoj Maroš, Tvoj Kurz gitary ma mi veľmi páčil. Ďakujem ti za lekcie, za tvoj otvorený prístup k nám žiakom a za to, že si dodržal čo si v úvode sľúbil. Samozrejme mám sa ešte čo učiť a posledné lekcie ešte len dobieham. Pozitívne hodnotím aj pridané bonusy a hlavne nápad naučiť ľudí hrať na gitare, ušetriť im čas cestovaním na výukové hodiny ( aj nejaké to Euro ) a možnosť venovať sa kurzu hocikedy počas dňa. Otázky na teba zatiaľ nemám, ale dúfam, že ak by nejaké boli, tak sa ti budem môcť ozvať aj neskôr. Na záver ti prajem všetko dobré, aby sa ti darilo, veľa žiakov a ak by si mal v ponuke niečo nové, prípadne ďalší kurz určite sa mi ozvi. Keďže sme brali akordy aj Mollové posielam ti niečo na spestrenie, „ reklama na firmu Mol“, možno ťa pobaví. Maj sa pekne. Roman

7. apríl 2013 – Igor – kurz “6×6″: Ahoj. Darí sa mi velmi dobre, už som dostal od kamaratov aj pochvalu že je badatelné že sa učím. Ide mi to dobre, možno by som chcel tie lekcie aj skôr ako po 3 dnoch. Som spokojný, nemám žiadne výhrady. Jediné čo mi bude asi robiť problém naučiť sa sú tie barové akordy. Ale dám do toho všetko úsielie aby som ich zmákol. Igor